Wyświetl pojedynczy post
twardyNewAge
Junior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 28.09.2014, 19:02
Macie swoje ....a lekkie 3-0, Boguski tak szybko schodził z boiska w końcówce meczu przy stanie 0-0, że sobie prawie nóg nie połamał. Grali na remis to mają - wielkiego chuja.
@AntyMod co Ty .......isz, z Lechem wygraliśmy w Poznaniu 3-2, zapomniałeś już?
Odpowiedz cytując