|
I kto prorokował 3-0 dla nas?... Może wreszcie niektórzy pójdą po rozum do głowy.
Taka jest piłka Guzmic był dzisiaj najlepszy w naszej drużynie, a sprokurował rożnego po którym padła bramka. Graliśmy słabo, ale te kur.wy tak samo. 0-0 to byłby sprawiedliwy rezultat. Sprawdziły się moje obawy, druga linia kompletnie nie podjęła walki. Dlatego tak to wyglądało. Piłkarzom zabrakło ambicji i zrozumienia czym są derby. Który to już raz..
Mimo wszystko: kocham Cie Wisełko za zawsze!
|