Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 28.09.2014, 19:00
I kto prorokował 3-0 dla nas?... Może wreszcie niektórzy pójdą po rozum do głowy.

Taka jest piłka Guzmic był dzisiaj najlepszy w naszej drużynie, a sprokurował rożnego po którym padła bramka. Graliśmy słabo, ale te kur.wy tak samo. 0-0 to byłby sprawiedliwy rezultat. Sprawdziły się moje obawy, druga linia kompletnie nie podjęła walki. Dlatego tak to wyglądało. Piłkarzom zabrakło ambicji i zrozumienia czym są derby. Który to już raz..

Mimo wszystko: kocham Cie Wisełko za zawsze!
Odpowiedz cytując