Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 28.09.2014, 19:00
Guzmics nie zagrał źle, popełnił 2 błędy, jeden w I połowie, drugi kluczowy dla wyniku, ale nie ma go co obwiniać, bo Covilo nikt nie krył, więc to była żenada. Boguski zagrał ....a dramatycznie słabo, Jankowski w II połowie dramat, Stilicowi niech ktoś kupi jakiegoś energetyka, bo dziś był najwolniejszym graczem na boisku, wiecznie spóźniony, nic nie zagrał. Brożek albo znów gra na blokadzie albo się szybko starzeje, bo gorzej od niego dziś tylko Semir. Reszte oceniać będę na chłodno, bo na razie w....iam się tylko...
Odpowiedz cytując