BiałaGwiazda napisał(a):

|
....a,gdyby Guzmics głupio nie sprokurował tego rzutu rożnego..
|
Niestety brak ogrania wyszedł w najmniej oczekiwanym momencie, do tej pory był najlepszy na boisku...
Gdzie sens i logika?! Na (7) jeden defensywny pomocnik, choć wiadomo jaką mają siłę w ofensywie, a z żydami Dudka i Uryga, jakby było się czego bać. Paradoksalnie brakowało dziś Garguły, który mógłby odciążyć trochę Semira. Jak można eksperymentować z ustawieniem w takim meczu?
Druga połowa to wstyd, żenada, hańba, frajerstwo...