Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 28.09.2014, 19:00
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
....a,gdyby Guzmics głupio nie sprokurował tego rzutu rożnego..
Niestety brak ogrania wyszedł w najmniej oczekiwanym momencie, do tej pory był najlepszy na boisku...

Gdzie sens i logika?! Na (7) jeden defensywny pomocnik, choć wiadomo jaką mają siłę w ofensywie, a z żydami Dudka i Uryga, jakby było się czego bać. Paradoksalnie brakowało dziś Garguły, który mógłby odciążyć trochę Semira. Jak można eksperymentować z ustawieniem w takim meczu?

Druga połowa to wstyd, żenada, hańba, frajerstwo...
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując