Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 28.09.2014, 18:59
no i co napinacze wstd jak h.j ...przegrac z takimi cieniasami !!!!!!... macie teraz odpowiedz dlaczego 3 najwzaniejsze mecze roku skonczylu sie 0-6 ..... mam nadzieje ze Puchary Europejskie i inne tego typu marzenia sie skonczyly .... jesli Smuda sie nie zwolni sam to nie mam pytan ...
Odpowiedz cytując