Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 28.09.2014, 18:57
3 prestiżowe mecze i 3 oklepy, zero strzelonych bramek, odpuszczony mecz PP ze wzgledu na derby. Na boisku wogole nie bylo widac ze pasiaki graly w tygodniu mecz a nasze gwiazdy odpoczywaly...
Panowie pilkarze i trenerzy w jaki sposob zmazecie ta plame?
Odpowiedz cytując