|
3 prestiżowe mecze i 3 oklepy, zero strzelonych bramek, odpuszczony mecz PP ze wzgledu na derby. Na boisku wogole nie bylo widac ze pasiaki graly w tygodniu mecz a nasze gwiazdy odpoczywaly...
Panowie pilkarze i trenerzy w jaki sposob zmazecie ta plame?
|