Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 28.09.2014, 18:57
Guzmics(za tą ostatnią akcje),Boguski i Guerrier tragedia. Brożek dzisiaj mega beznadziejnie. Stępiński jak wszedł pokazał o wiele więcej ambicji i umiejtności.
Odpowiedz cytując