Temat
:
DERBY KRAKOWA! 28 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
zbigniew_ramirez
Member
Od: 08.2007
Skąd: Kwidzyn
Offline
#
50
28.09.2014, 18:56
Dno. Za to, co dzisiaj "pokazali", powinni zapie**alać na piechotę do Myślenic.
Kurde faja!
zbigniew_ramirez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zbigniew_ramirez
Znajdź inne posty napisane przez zbigniew_ramirez