Temat
:
DERBY KRAKOWA! 28 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Arleton
Member
Od: 06.2013
Offline
#
47
28.09.2014, 18:55
I co p Smuda? Odpuściłeś puchar i wszystko się zemściło. Wstyd i hańba, a Boguski czy Guerier powinni zostać już dawno wyjebani
Arleton
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arleton
Znajdź inne posty napisane przez Arleton