Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 28.09.2014, 17:46
po 45 minutach niestety to derby kibicowskie- bo ogladac sie tego nie da ,beznadziejna Wisla gra z 1 ligowa cRACOVIA . na trybunach mega lipa ...sory- wasze roczniki nie maja pojecia czym sa derby, zawodnicy tym bardziej ...wstyd a trybunach ..zenada na boisku
Odpowiedz cytując