|
po 45 minutach niestety to derby kibicowskie- bo ogladac sie tego nie da ,beznadziejna Wisla gra z 1 ligowa cRACOVIA . na trybunach mega lipa ...sory- wasze roczniki nie maja pojecia czym sa derby, zawodnicy tym bardziej ...wstyd a trybunach ..zenada na boisku
|