Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Janusz
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 28.09.2014, 15:10
@Shaggy w poście #233 właśnie do tych słów Berga piłem, oni już totalnie zgłupieli. Jak sędzia jawnie nie sędziuje dla nich to się czują okradzeni. Zakompleksiona paranoja.
Odpowiedz cytując