Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Janusz
Member
Od: 06.2013
Offline
#
238
28.09.2014, 15:10
@Shaggy w poście #233 właśnie do tych słów Berga piłem, oni już totalnie zgłupieli. Jak sędzia jawnie nie sędziuje dla nich to się czują okradzeni. Zakompleksiona paranoja.
Janusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Janusz
Znajdź inne posty napisane przez Janusz