Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 28.09.2014, 13:15
Każdy piłkarz który nie ma totalnie wy....ben na grę czuje co to są derby. Zresztą jak wyjdzie na stadion Cracovii i poczuję tę ,,atmosferę" od razu się nakręci. Czasem można być za bardzo w gazie i tego obawiam się w stosunku do Urygi i Burligi
Odpowiedz cytując