|
To samo zrobi Adamek ze Szpilką, o ile Diablo w całej swojej karierze sporo osiągnął to sztucznie napompowany rank Kołodzieja pokazał ile wart są gale polszit boxing night. W listopadzie to samo czeka kolejnego ogiera ze stajni Wasilewskiego - Szpilkę. Jeśli Adamek się dobrze przygotuje( a innego wyjścia nie ma) to Szpilka zapewne zostanie zniszczony w taki sam sposób jak wczoraj Kołodziej.
|