|
Liczę, że Alan Uryga, jako prawdziwy Wiślak, rodem z Krakowa pokaże, że można zapierdalać, może reszta weźmie z niego przykład? Może i chłopak młody, ale gra nieźle, a w Wiśle już od dłuższego czasu (9 lat), liczę, że będzie grał ostro -nawet niech wyleci z boiska, ale jesli pokaże, że ma serce do walki to dla mnie będzie najważniejsze. Boję się o Semira, bo jak zobaczy raz czy dwa na początku meczu, co może mu zrobić Covilo (budlak, wzrost słuszny i agresywny) to może całkiem odejść w cień i przejść obok meczu, a tego nie można mu podarować. Wierzę, że jesli Głowa wystąpi to bramki nie stracimy, a ze zdobyciem (jeśli piłkarze okażą zaangażowanie) nie powinno być większych problemów.
|