Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 28.09.2014, 11:20
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy się jaramy jak ich rozwalimy. Ale Craxa będzie gryzła trawę. Dla nich to najważniejszy mecz w roku.

Po czym to wnosisz? po postach na forum Cracovii? dla kibicow to najwazniejszy mecz w roku i oni duzo pisza o gryzieniu trawy, ale dla pilkarzy to mecz jak kazdy inny.

to samo u nas, moga pilkarze duzo mowic o tym ze rozumieja derby, czuja je, ze beda walczyc itp, ale tak na prawde 80% z nich nie wie co to sa derby Krakowa i ma na nie wyjebane, tak samo pilkarze Cracovii, choc w zapowiedziach duzo moga mowic.


w tym meczu zadecyduja i wylacznie umiejetnosci, a te sa po stronie Wisly.


po dwoch stronach barykady nie wyjda na murawie wychowankowie obydwu druzyn, czy pilkarze grajacy w nich 10-15 lat (poza malymi wyjatkami) tylko typowi sportowcy, dla ktorych bez znaczenia dla kogo graja, wazne aby dobrze placili. Dzis graja w Wisle i mowia o ekstra derbach Krakowa, ktore rozumieja, czuja, wiedza o co w nich chodzi, bla bla bla, a za pol roku moga mowic to samo grajac np. na Slasku.

Tak jak wspomnialem, my mamy ten plus, ze pilkarze Wisly sa 3-krotnie lepsi (technika, kondycja, organizacja) od pilkarzy Cracovii ich obowiazkiem jest wygrac ten mecz. Tyle. Nie ma co tu snuc teorii spiskowych o gryzieniu trawy.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 28.09.2014 o godz. 11:27.
Odpowiedz cytując