Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 28.09.2014, 11:10
Buchalik - Burliga,Glowa,Guzmics,Sadlok - Dudka, Gargula,Stilic,Boguski-Brozek,Stepinski ....dlaczego my w tej slabej lidze nie gramy na 2 napastnikow
Odpowiedz cytując