|
Przewiduje ze dzis zagramy na dwoch defensywnych pomocników. spodziewam sie Urygi i Dudki na srodku pola ( kosztem Jankowskiego badz bardziej prawdopodobne Garguły) a obok Głowy Guzmicsa.
I połowa bedzie oparta na agresywnej grze w srodku pola natomiast w II na podmeczonego przeciwnika przewiduje zmiany typu Sarki,Stępiński Guerrier. Wydaje sie ze to wielce prawdopodobne i nie ukrywam ze licze iz ich zmiota w powierzchni ziemi!
Do boju Wisełko!!!
|