Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 28.09.2014, 10:49
Wszyscy się jaramy jak ich rozwalimy. Ale Craxa będzie gryzła trawę. Dla nich to najważniejszy mecz w roku. Jeśli Stića na początku parę razy mocniej sfaulują, jeśli Brożek będzie pudłował, jeśli Burliga bądź Uryga nie wytrzymają i czerwień zaliczą, jeśli................ . Mam nadzieję że to tylko moje lęki
Odpowiedz cytując