|
Wszyscy się jaramy jak ich rozwalimy. Ale Craxa będzie gryzła trawę. Dla nich to najważniejszy mecz w roku. Jeśli Stića na początku parę razy mocniej sfaulują, jeśli Brożek będzie pudłował, jeśli Burliga bądź Uryga nie wytrzymają i czerwień zaliczą, jeśli................ . Mam nadzieję że to tylko moje lęki
|