Kocur napisał(a):

Oglądał ktoś? Faktycznie taki łomot Włodarczyk dostał
|
To był prawdziwy dramat, nie wiem co to miało być w wykonaniu Włodarczyka. Szczerze mówiąc wyglądał jak kelner do nabijania rekordu...
Oglądałem za to kolejnego ruskiego pięściarza, który niedługo powinien być na absolutnym szczycie - Artur Beterbiev. To co się chłop przejechał po bardzo dobrym Cloudzie... Bardzo szybko, bo już w szóstej zawodowej walce gość staje naprzeciw bardzo mocnego rywala i zwyczajnie go demoluje.