Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1888
Stary 28.09.2014, 10:38
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Oglądał ktoś? Faktycznie taki łomot Włodarczyk dostał
To był prawdziwy dramat, nie wiem co to miało być w wykonaniu Włodarczyka. Szczerze mówiąc wyglądał jak kelner do nabijania rekordu...

Oglądałem za to kolejnego ruskiego pięściarza, który niedługo powinien być na absolutnym szczycie - Artur Beterbiev. To co się chłop przejechał po bardzo dobrym Cloudzie... Bardzo szybko, bo już w szóstej zawodowej walce gość staje naprzeciw bardzo mocnego rywala i zwyczajnie go demoluje.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 28.09.2014 o godz. 10:40.
Odpowiedz cytując