Wyświetl pojedynczy post
farciarz
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1887
Stary 28.09.2014, 08:55
Oglądałem i trochę przykro było na to patrzeć, Diablo nie istniał, może 1-2 rundy były w miarę remisowe. Nawet nie był w stanie mu zagrozić, niestety, było blisko nokautu w pewnym momencie nasz był liczony ale się utrzymał.
Odpowiedz cytując