Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28380
Stary 27.09.2014, 19:19
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):Wyświetl post
Każdy będzie lepszych od tych co nas obecnie doją ... Przynajmniej główne media będą akie coś nagłaśniać takie przypadki więc nie będą mogli sobie tak obsadzać jak dzisiejsi sami swoi ...
Chyba nie myślisz że PIS zostawi państwowe spółki w obcych (czyt. peowskich) rękach.
Pierwszą rzeczą jest obsadzić prezesów. Co mają robić ci PISowcy co do Sejmu /rządu się nie załapią.