Teraz to myślę by było ciężko. Nie wszyscy piłkarze z tego okresu zostali by ciepło przyjęci ( i słusznie).
janus napisał(a):

|
Jeżeli byłoby dobrze zorganizowane i rozreklamowane komplet murowany.
|
Wątpie. Na taki mecz to by pewnie 10-15k przyszło to max. To by przecież była tylko taka pokazówka jakich wiele, a nie mecz na jakimś poziomie to raz, a dwa, że to raczej bardziej by to skusiło ludzi którzy faktycznie interesują się tym klubem, bo takiego ,,sezonowca" (którzy też wpływają na komplet) to raczej średnio interesuje kto dawno w Wiśle grał i prawdopodobnie nie ma z tymi piłkarzami żadnych wspomnień.