|
Senior Member
Offline
|
#1885

26.09.2014, 20:54
|
„Ustawka” kiboli w Kraków Arenie?!
Cytat:
Ponad półtora tysiąca piłkarskich chuliganów ma pojawić się w Kraków Arenie podczas gali bokserskiej, która odbędzie się 8 listopada. Walką wieczoru będzie starcie Artura Szpilki z Tomaszem Adamkiem. Niestety walka zapowiada się także poza ringiem. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal KRKnews.pl bilety na galę kupiło ponad 1 500 kiboli piłkarskich.
Z naszych informacji wynika, że na galę do Kraków Areny wejściówki nabyli bojówkarze czterech piłkarskich klubów: Wisły Kraków, Cracovii, Ruchu Chorzów i Górnika Zabrze. Kibole każdego z tych zespołów dysponują około 400 biletami. Prawdopodobnie mają miejsca zlokalizowane na płycie, wokół ringu. Zakup biletów był możliwy przez internet. Dowiedzieliśmy się, że chuligani chcą sobie urządzić w Kraków Arenie regularną „ustawkę” Policja potwierdza, że dostaje takie sygnały. – Na bieżąco monitorujemy sytuację i zabezpieczamy się na każdy możliwy wariant. To jest impreza masowa, dlatego będziemy przygotowani na masowe zakłócenia porządku – mówi nam rzecznik małopolskiej policji Mariusz Ciarka.
http://krknews.pl/ustawka-kiboli-w-krakow-arenie/
|
Tutaj można nabyć bilety  -> http://www.eventim.pl/bilety-polsat-...from=erdetaila
|
|