Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28211
Stary 26.09.2014, 17:37
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie takie drogie maja być niestety ponieważ maszynka jest stosunkowo tania, kiedyś była promocja że do chyba 150saszetek dawali ekspres gratis.

Ja tez mam na saszetki to jak wykorzytałem wszystkie to teraz sam je nabijam troche roboty i nabitych z 50szt. wiec oszczedność jest

Masz na myśli coś takiego?

http://allegro.pl/braccio-saszetki-p...633272382.html

Jak to można nabić jak to wygląda jak torebka herbaciana
Chyba kupię zobaczę w ogóle czy ten mini ekspres działa ...
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując