wiślak 86 napisał(a):

Dokładnie takie drogie maja być niestety ponieważ maszynka jest stosunkowo tania, kiedyś była promocja że do chyba 150saszetek dawali ekspres gratis.
Ja tez mam na saszetki to jak wykorzytałem wszystkie to teraz sam je nabijam troche roboty i nabitych z 50szt. wiec oszczedność jest
|
Masz na myśli coś takiego?
http://allegro.pl/braccio-saszetki-p...633272382.html
Jak to można nabić jak to wygląda jak torebka herbaciana

Chyba kupię zobaczę w ogóle czy ten mini ekspres działa ...