Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Pan_Wątrobian
Member
Od: 03.2013
Offline
#
1477
26.09.2014, 17:31
Ma ktoś pojęcie jak instalować aplikacje na LG nexus 4 ,Odtwarzać filmy w formacie wmv etc ? :( chodzi mi po podłączeniu do kompa ,nawet nie wiem gdzie sie pliki zapisują na telefonie :/
Pan_Wątrobian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pan_Wątrobian
Znajdź inne posty napisane przez Pan_Wątrobian