Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28376
Stary 26.09.2014, 14:19
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Tylko dlaczego swoje osobiste uprzedzenia związane z przegraną w wyborach przekładasz na opinię o calej partii?. Wypisywanie że wygrali i wstawili swoich na urzędy jest demagogią. Z kim ma partia pracować i od kogo wymagać pewnych postaw ? od urzędników w większosci członków lub rodzin z partii poprzedniczki? to by dopiero było samobójstwo- wycieki,przecieki, podkładane świni. A jak były w Wołominie wałki to trzeba podać to do prokuratury- ta nie jest raczej obstawiona przez PIS Ludzi naiwnie myślą że jak partia X dojdzie do władzy to nikogo nie zmieni i będzie cud ,miód i orzeszki.Dopóki nie będzie odgórnych szkoleń, studiów- zwał jak zwał - dla przyszłej kadry urzędniczej- spośród których byliby SELEKCJONOWANI - ludzie o charakterze i nastawieniu propaństwowym i patriotycznym, o wysokiej moralności i kulturze - to trzeba się przyzwyczaić do tego że KAŻDA partia da na urzędy swoichi choć nie zawsze będzie to działanie nielogiczne . Także tak zrobiłaby Twoja partia emj oczywiście jak zechciałbyś jeszcze kandydować
Wydaje mi się, ze powinienes lepiej pamietac argumenty, ktore kilkukrotnie przedstawialem w tej kwestii oraz to, ze nie kandydowalem na żaden urzad 4 lata temu. Prowadzilem jedynie kampanie mojego komitetu wyborczego do I tury wyborow na burmistrza.

Protesty wyborcze zostaly oczywiscie czesciowo uznane na nasza korzysc, ale jak wiadomo w ostatnich dniach kampanii mozna klamac do woli, czy przekraczac budzety, bo i tak w naszym kraju uchodzi to na sucho. Mimo naduzyc wygral pierwszy w historii partyjny pisowski burmistrz oraz PiS przez polowe kadencji mial wiekszosc w radzie. Nastepnie mial miejsce desant warszawski m.in. z Kancelarii Lecha Kaczynskiego, zwiekszenie liczby urzednikow ze 100 do 150, kilka interesikow i afer, w tym lapowkowa na okragla banke oraz przejecie de facto struktur PO.

Zobaczymy co bedzie po tegorocznych wyborach, gdzie mimo koalicji antypis sa oni wciaz faworytami do wygranej. Sadze, ze jednak pelni wladzy nie utrzymaja.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 26.09.2014 o godz. 14:23.