Jedni doją Orlen inni KGHM.
Taka niejaka Hofmanowa dwa lata pobierała kasę z KGHM a nie pracowała gdy prezesem spółki został członek PIS Krzysztof Skóra, znajomy Hofmana. Syn Millera też tam dorabiał.(gdy tata rządził)
http://thefad.pl/content/zona-hofman...bierala-pensje
Tych przeróżnych odpraw w państwowych spółkach nie powinno być! Tam już i tak prezesi i zarządy za dużo zarabiają.
http://natemat.pl/80447,nie-tylko-po...y-kaczynskiego
W Orlenie podobnie
Cytat:
Cioteczny brat prezydenta Jan Maria Tomaszewski, nieznany plastyk, dostał trzy etaty w publicznych firmach rządzonych przez ludzi braci Kaczyńskich, w tym w koncernie naftowym Orlen. Miesięcznie zarabiał ponad 30 tys. zł. Czy bracia Kaczyńscy pomogli kuzynowi w karierze?
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarz...go-kuzyna.html
|