wiesniak84 napisał(a):

Taki idiotyzm, ze pewnie miala taki zapis w kontrakcie. Zlodzieje dobrze wiedza co robia. Ponoc jest tak sumienna, uczciwa osoba, ze ma zamiar sie zrzec tej premii
|
W 2012 r. minister transportu (wtedy Sławuś Nowak ps. Zegarek) jednoosobowo jako Walne Zgromadzenie dokonał zmian, które były obejściem tzw. "ustawy kominowej". Dzisiaj p. Wasiak spłaca mu dług wdzięczności w postaci zatrudnienia jego (Nowaka) byłej 27 letniej asystentki. Ręka ręke myje.
P.S. A zapomnaięłm dodać, że Pani Wasiak jest siostrą słynnej komisarz UE i działaczki PO ....Danuty Hłebner

Zapewne to tylko przypadek nie mający powiązania z tyą jej karierą i obecna nominacją
