emj10 napisał(a):

|
Spokojnie. Na temat Wolomina pisalem już 4 lata temu, gdy zaciag Sasina nawiedzil Wolomin. Teraz wraz z cala swita planuje nawiedzic Warszawe.
|
Tylko dlaczego swoje osobiste uprzedzenia związane z przegraną w wyborach przekładasz na opinię o calej partii?. Wypisywanie że wygrali i wstawili swoich na urzędy jest demagogią. Z kim ma partia pracować i od kogo wymagać pewnych postaw ? od urzędników w większosci członków lub rodzin z partii poprzedniczki? to by dopiero było samobójstwo- wycieki,przecieki, podkładane świni. A jak były w Wołominie wałki to trzeba podać to do prokuratury- ta nie jest raczej obstawiona przez PIS

Ludzi naiwnie myślą że jak partia X dojdzie do władzy to nikogo nie zmieni i będzie cud ,miód i orzeszki.Dopóki nie będzie odgórnych szkoleń, studiów- zwał jak zwał - dla przyszłej kadry urzędniczej- spośród których byliby SELEKCJONOWANI - ludzie o charakterze i nastawieniu propaństwowym i patriotycznym, o wysokiej moralności i kulturze - to trzeba się przyzwyczaić do tego że KAŻDA partia da na urzędy swoichi choć nie zawsze będzie to działanie nielogiczne . Także tak zrobiłaby Twoja partia emj

oczywiście jak zechciałbyś jeszcze kandydować
