Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 26.09.2014, 10:12
ASecond17 napisał(a):Wyświetl post
Nie wierzę, ten jełop Guerrier zatruł się czymś bo sam sobie gotuje... Przed derbami... Nie wierzę. Jeszcze brakuje, żeby sobie zrzucił wodę kolońską na stopę jak Canizares kiedyś.
Moze zesłanie do rezerw by mu cos dało,albo rozwiazac z Nim kontrakt (jezeli mozna to zrobic bez starty,a przyniesie oszczędność),bo widac teraz ewidentnie że jest zawiedziony pozostaniem w Wiśle.
Wracajac do tematu licze,ze ich ogramy i tak z przynajmniej z 0:2,bo rozumiem,ze to sa derby,ale sportowo to jest tylko Cracovia....
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 26.09.2014 o godz. 10:17.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując