ASecond17 napisał(a):

|
Nie wierzę, ten jełop Guerrier zatruł się czymś bo sam sobie gotuje... Przed derbami... Nie wierzę. Jeszcze brakuje, żeby sobie zrzucił wodę kolońską na stopę jak Canizares kiedyś.
|
Moze zesłanie do rezerw by mu cos dało,albo rozwiazac z Nim kontrakt (jezeli mozna to zrobic bez starty,a przyniesie oszczędność),bo widac teraz ewidentnie że jest zawiedziony pozostaniem w Wiśle.
Wracajac do tematu licze,ze ich ogramy i tak z przynajmniej z 0:2,bo rozumiem,ze to sa derby,ale sportowo to jest tylko Cracovia....