Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 25.09.2014, 21:47
Trzeba im odpowiedzieć z nawiązką na wiosnę i tyle. Trzeba zapowiedzieć im, ze jak wykręcę ten frajerski numer to na wiosnę na R22 będą też mieli odbierane telefony i np. ...buty bo w nich też mogą być przenoszone piro.
Odpowiedz cytując