Dokładnie takie drogie maja być niestety ponieważ maszynka jest stosunkowo tania, kiedyś była promocja że do chyba 150saszetek dawali ekspres gratis.
Ja tez mam na saszetki to jak wykorzytałem wszystkie to teraz sam je nabijam

troche roboty i nabitych z 50szt. wiec oszczedność jest