beznapletkowce się strasznie srają na swoim izraelskim forum

uważają że jak dostaną do trzech bramek w plecy to nie będzie tragedii ale sobie leczą kompleksy HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Ponieważ My jesteśmy właściwą stroną Błoń i to jest forum WISŁY KRAKÓW my się nie jaramy i nie wypisujemy idiotyzmów na Naszym Forum