Wyświetl pojedynczy post
Korbit
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 25.09.2014, 12:56
beznapletkowce się strasznie srają na swoim izraelskim forum uważają że jak dostaną do trzech bramek w plecy to nie będzie tragedii ale sobie leczą kompleksy HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA


Ponieważ My jesteśmy właściwą stroną Błoń i to jest forum WISŁY KRAKÓW my się nie jaramy i nie wypisujemy idiotyzmów na Naszym Forum
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 25.09.2014 o godz. 18:27.
Odpowiedz cytując