Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 25.09.2014, 10:24
Wczoraj bylismy jak Barcelona, Ona z Malaga tez nie oddała ani jednego celnego strzału Puchary to dodatkowe mecze, ktore patrzac na kadre sa Nam nie potrzebne. Dobrze, ze Ci najlepsi nie grali bo DERBY NAJWAZNIEJSZE a o puchary mozemy powalczyc w lidze.
Odpowiedz cytując