Wczoraj bylismy jak Barcelona, Ona z Malaga tez nie oddała ani jednego celnego strzału

Puchary to dodatkowe mecze, ktore patrzac na kadre sa Nam nie potrzebne. Dobrze, ze Ci najlepsi nie grali bo DERBY NAJWAZNIEJSZE a o puchary mozemy powalczyc w lidze.