Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 25.09.2014, 10:11
Niektórym to się nigdy nie dogodzi. Tyle było wylewania pomyj na Smudę w ostatnich kolejkach, że mamy taką zdolna młodzież, że nie dostają szansy. Lech i Zając mieli być zawodnikami, którzy poprowadzą nas do tytułu. Przecież wygrali w finale CLJ 10-0. Przecież w juniorach wymiatali. To nic, że w porównaniu z nasza kochaną TME poziom tamtych meczów był niemal podwórkowy. Przecież jak gość strzelał w juniorach to i w seniorach będzie strzelał po 4 bramki. Przecież wygralibyśmy takie mecze jak z Łęczną, Piastem czy Ruchem, gdyby zły Smuda nie trzymał na ławce nowego Messiego. A teraz czytam jęki, że wystawiliśmy rezerwy i odpadliśmy. Może teraz widzicie jaka jest różnica poziomów między pierwszym składem, a rezerwowymi. Nie ma co mieć pretensji do tych chłopaków, niech się ogrywają. Kiedyś będziemy mieli z nich pociechę, na razie muszą płacić frycowe. Wbrew temu co się niektórym wydaje, to nie są zawodnicy na miarę np. Błaszczykowskiego, więc nie prezentują w tak młodym wieku wysokiego poziomu. Mogą za to być solidnymi ligowcami, ale wcześniej potrzebują czasu żeby nabrać ogłady.

A co do odpuszczenia meczu to w obliczu zbliżających się Derbów w dupie mam wynik pucharowego meczu z Amicą. Oni okupili awans kontuzjami Sadajeva i Jevticia, Wolelibyście wyjść w poznaniu pierwszym składem i stracić np. Brożka z Stiliciem na kilka tygodni ? Pretensje o odpuszczanie trzeba było mieć w latach, gdy ligę wciągaliśmy nosem, a w Pucharze odpadaliśmy z drugoligowcami.
Odpowiedz cytując