Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10991
Stary 25.09.2014, 10:07
palikot napisał(a):Wyświetl post
Ja się zastanawiam, czemu nie ruszają akcje promocyjne i czemu nie zaczęliście kupować biletów jeszcze? Na tym meczu musi! być 20 tysięcy!
W klubie jeszcze żyją meczem z Legią. Zamiast myśleć o kolejnym spotkaniu na R22. W tym przypadku trzeba promocji, a nie tak jak w przypadku meczu z Legią, w którym bilety rozeszły się bez specjalnych wysiłków.

Co do frekwencji, to ja się ucieszę jak będzie 15 tysięcy osób. A tak naprawdę najlepszą reklamę zrobią nam wygrane DERBY.
Odpowiedz cytując