palikot napisał(a):

|
Ja się zastanawiam, czemu nie ruszają akcje promocyjne i czemu nie zaczęliście kupować biletów jeszcze? Na tym meczu musi! być 20 tysięcy!
|
W klubie jeszcze żyją meczem z Legią. Zamiast myśleć o kolejnym spotkaniu na R22. W tym przypadku trzeba promocji, a nie tak jak w przypadku meczu z Legią, w którym bilety rozeszły się bez specjalnych wysiłków.
Co do frekwencji, to ja się ucieszę jak będzie 15 tysięcy osób. A tak naprawdę najlepszą reklamę zrobią nam wygrane DERBY.