Wyświetl pojedynczy post
ASecond17
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.09.2014, 08:36
Gdzieś w ubiegłym tygodniu czytałem taki tekst, że te 3 mecze (Legia, Lech, Cracovia) zdefiniują ten sezon dla Wisły, ja się z tym zgadzam. I podsumujmy - z Legią wynik za wysoki, ale jednak przegrana z kretesem z mistrzem i nowym liderem. Z Lechem to było niepoważne i według mnie można oceniać jedynie poszczególnych zawodników jak po konkretniejszej jednostce treningowej przy jednak silnym rywalu i wrogich kibicach w liczbie, jaka przychodzi w lidze jedynie na 5 stadionów w kraju (Lech, Legia, Wisła, Lechia, Śląsk). No i teraz przychodzą derby, jeden z dwóch najważniejszych meczów sezonu (drugi to rewanż na R22). Nie ma opcji, albo wygrać (i to najlepiej po sensownej grze z kontrolowaniem meczu w 100%), albo zacznie się w tym klubie jazda (tfu, tfu). W niedzielę chcę obejrzeć o wiele lepszy mecz niż ostatnie dwa, z golami i 3 punktami, nie widzę innej opcji.
Pojęcie, którego wy nie znacie. Dzisiaj wrogu, wczoraj bracie.
Odpowiedz cytując