Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2014/2015.
Wyświetl pojedynczy post
przemonik
Member
Od: 09.2010
Offline
#
144
25.09.2014, 07:59
Według mnie, gra zdecydowanie lepiej wyglądała po wejściu Łukasza G. Od razu dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce, gra przeniosła się na połowę Lecha. Chociaż te jego dośrodkowania z wolnego i rożnego, na poziomie dośrodkowań Sarkiego..
przemonik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do przemonik
Znajdź inne posty napisane przez przemonik