Wyświetl pojedynczy post
przemonik
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 25.09.2014, 07:59
Według mnie, gra zdecydowanie lepiej wyglądała po wejściu Łukasza G. Od razu dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce, gra przeniosła się na połowę Lecha. Chociaż te jego dośrodkowania z wolnego i rożnego, na poziomie dośrodkowań Sarkiego..
Odpowiedz cytując