Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 24.09.2014, 23:05
Tak teraz piszecie o tym, że można było grać pełnym składem i w ogóle, a z kolei Lech zagrał mocnym składem i co? Jevtić i Sadajev kontuzje stawu skokowego i możliwe, że do Warszawy nie pojadą. Fajnie by było, jakby Smuda dał pełny skład i na Derby byśmy wychodzili bez np. Stilica i Głowy? I tak nie ma co ukrywać na Puchar szanse byśmy mieli niewielkie, a samo dojście nawet do finału niewiele daje pod względem pucharów europejskich poza samym fajnym wyjazdem na narodowy.
Odpowiedz cytując