Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 24.09.2014, 22:46
Co do PP to Smuda dał ciała. Wszyscy walczą o jak najlepszy wynik w pucharze pełnymi składami i ani legła ani lech się nie oszczędzają a my wypuszczamy 9 nowych niezgranych grajków i do tego ustawiamy Donalda na obronie(?).
Piłkarze wychodzą na boisko i grają kaszane i nawet strzału jednego niecelnego nie potrafią oddać, pokryć przy rzucie rożnym czy podbiec do zawodnika w polu karnym. Obrońcy 2 razy nie pokryli rogu pola karnego przy rzucie rożnym, po czym 2 razy doszedł do sytuacji strzeleckiej zawodnik, z czego raz strzelił gola - parodia.
Wojna, nie-wojna takich meczów się nie odpuszcza, szczególnie przy takiej drabince po losowaniu. Później tylko wysłuchiwać trzeba tych debilnych komentatrów spod budki z piwem czy Wisła odda celny strzał czy też nie odda.
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 24.09.2014 o godz. 22:48.
Odpowiedz cytując