Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 24.09.2014, 21:45
Jak można było przewidzieć - porażka. Młodzi piłkarze ofensywni- dno. Najgorszy na boisku był Zając z Sarkim, później Guerrier i Czekaj. Tragedia po prostu. Stępiński sam nic nie zdziała w napadzie. Bieszczad super mecz, Żemło też dobrze, ale mógł się lepiej zachować przy drugiej bramce. Ogólnie rzecz biorąc w ataku sztycha zrobić nie mogliśmy. W obronie całkiem całkiem, poza wyprowadzaniem piłki z obrony przez Czekaja - masakra. Oczywiście Donald nie może grać na lewej obronie, lepiej postawić tam pachołka, żeby na sztukę był niż narażać się na głupie faule w polu karnym. Dudka wiadomo, jeden z lepszych, Uryga też. Tak naprawdę, wystarczyłby Stilić, Głowacki, więcej spokoju w środku pola i Lech przegrałby ten mecz
Odpowiedz cytując