Nie, napiszę wtedy, że sędzia wypaczył wynik meczu i to niesprawiedliwe. Proste. A w zależności od tego, jak zaprezentuje się Wisła, będę bardziej lub mniej tym zniesmaczona. Na pewno jednak nie będę płakać na forum, że cała UEFA robi pod Arsenal.
Niestety te Wasze płacze brzmią jak kompleks Warszawy. Ewentualnie nieumiejętność przegrywania. NIe mowię, że należy siedzieć cicho. Sam mówisz, żeby pisać fakty. No, właśnie, a fakty są takie, że przegraliśmy, sędzia mocno wpłynął na wynik meczu, a Wisła również zagrała słabo. Reszta to nie są fakty tylko teorie.