|
Przywiązanie wszystkich do pozycji toteż musiało sie tak skończyć, czy nikt na boisku nie pomyślał aby zamienić się stronami, zmienić pozycje ....a cokolwiek, wyglądało to na jakiś sparing... Ewidentnie Smuda przyjechał żeby mecz odbębnić. Z plusów to tylko Żemło ale myślę że chłopaka trzeba by przetestowac obok Głowy.
Czekaj to chodząca tragedia, pożegnać jak najszybciej, nie ma miejsca na sentymenty
|