Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 24.09.2014, 21:14
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie lepiej nie pisać, jak takie bzdury wypisywać. Szeroki skład Legii nie ma żadnego znaczenia w tym przypadku. Ryzykowali kontuzjami swoich najlepszych zawodników w obliczu dwóch o wiele dla nich ważniejszych meczów. Kazachstany? No tak, Wisła od razu ma dostać Hiszpanie i Anglie itp. Mogę Ci w związku z tym zacytować słowa typów z celi do Kramera w "Vabank 2", gdy go klawisz zawołał:
" Te, może cie k... do Ciechocinka przerzucą!"

A dasz na bilety do tego Kazachstanu?
PS Nie mnie ( mnie akurat pewnie stać) - piłkarzom, trenerom. Ale w sumie fajnie, że jest wiara w ludziach. .... z ekonomią, liczy się splendor.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 24.09.2014 o godz. 21:17.
Odpowiedz cytując