|
Donald z Sarkim wypad po sezonie mam nadzieje. Poza tym przepis o obcokrajowcach spoza UE.
Nie mamy młodzieży? Żemło,Lech,Uryga nie odstają od zawodników pierwszego składu. Słabiej Zając, Czekaj też bez jakiegoś błędu ale to dopiero pierwsza połowa. Zobaczymy co dalej, licze na 0-1 fartem.
|