Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2014/2015.
Wyświetl pojedynczy post
Zelari
Junior Member
Od: 01.2010
Offline
#
116
24.09.2014, 20:38
Dalej się ktoś dziwi że Franek woli grać bez skrzydłowych?
Zelari
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zelari
Znajdź inne posty napisane przez Zelari