Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2014/2015.
Wyświetl pojedynczy post
Ilonka
Banita
Od: 01.2012
Offline
#
11
24.09.2014, 20:36
1 Polowa .
Bieszczad BRAWO !!!!!!! pozniej dlugo nic i Zemlo !
Reszta Padaka - Sarki ? nie wiem co on tam robi ale on sam chyba nie wie.
Ilonka
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Ilonka