Porazka z lka to juz historia, trzeba roz....zic pasy tak, zeby bolało jak najdłuzej

Na wyjazdach gramy troche gorzej odpuszczajac w niektorych momentach jak w meczu z Zawiszą ale tutaj nie ma odpuszczania trzeba pokazac kto jest lepszy. Derby rzadza sie swoimi prawami ale pasy sa w słabej formie i trzeba to wykorzystac.