Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 24.09.2014, 19:53
Porazka z lka to juz historia, trzeba roz....zic pasy tak, zeby bolało jak najdłuzej Na wyjazdach gramy troche gorzej odpuszczajac w niektorych momentach jak w meczu z Zawiszą ale tutaj nie ma odpuszczania trzeba pokazac kto jest lepszy. Derby rzadza sie swoimi prawami ale pasy sa w słabej formie i trzeba to wykorzystac.
Odpowiedz cytując