Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 24.09.2014, 19:11
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Legia ma w kadrze 30 zawodników a my na upartego 13 ( mówię o zawodnikach a nie o statystach). Wystarczy czy dalej za trudne?
Puchar Polski? Kogoś to jeszcze obchodzi? Bo droga do LE? Tak droga - przez Kazachstan albo inne pasterskie kraje.

Zresztą po ch ja to piszę.
Faktycznie lepiej nie pisać, jak takie bzdury wypisywać. Szeroki skład Legii nie ma żadnego znaczenia w tym przypadku. Ryzykowali kontuzjami swoich najlepszych zawodników w obliczu dwóch o wiele dla nich ważniejszych meczów. Kazachstany? No tak, Wisła od razu ma dostać Hiszpanie i Anglie itp. Mogę Ci w związku z tym zacytować słowa typów z celi do Kramera w "Vabank 2", gdy go klawisz zawołał:
" Te, może cie k... do Ciechocinka przerzucą!"
Odpowiedz cytując