|
Drugi raz chcemy na siłę odpaść na siłę z Pucharu Polski. Ostatni mecz z Lechią w pucharze to był czysty sabotaż. Ani jednej składnej akcji. Ja tego nie kupuje. Od środy do niedzieli jest dużo czasu na regenerację. Partyzantka a nie piłka nożna w tym kraju.
|